Hakkımızda

Hakkımızda


Tuğrul & Akandır Avukatlık Ortaklığı, Av. Sinan Akandır ve Av. Murat Ceylani Tuğrul tarafından İstanbul’da kurulmuş olup, 10 yılı aşkın süredir deneyimli avukat ve akademisyen kadrosu ile hizmet sunmaktadır.

Tuğrul & Akandır, bünyesinde her biri kendi alanlarında bilgi birikimine sahip avukat ve danışmanlarıyla birlikte farklı alanlardaki departmanlar altında hizmet veren İstanbul merkezli hukuk bürosudur. İstanbul haricinde Ankara ve İzmir illerinde bulunan irtibat ofisi ile de müvekillerinin ihtiyaçlarını karşılayabilmek amacıyla sürekli temas halindedir.

Uluslararası ölçekte ve Türkiye’de faaliyet gösteren yerli-yabancı şirket ve gerçek kişilerin hukuki uyuşmazlıklarına hizmet sunmak amacıyla başta Belçika/Antwerpen, Almanya/Münih ve Rusya/Moskova olmak üzere çözüm ortaklarıyla da ortak paylaşım içerisindedir. Ortaklığımız, küresel bazlı çalışmalarda etkin olarak İngilizce, Almanca ve Rusça dillerinde hizmet verebilmekte ve bu dillerde sözleşme, tahkim ve dava süreçlerini yönetebilmektedir.

Günümüzde hızla gelişmeye devam eden teknoloji ve digitaleşme yeni hukuki ihtiyaçlar ortaya çıkarmaktadır. Sözkonusu değişim ve dönüşümler yakından takip edilerek ortaya çıkan yeni ihtiyaçlara çözüm sunulmaktadır.

Tuğrul & Akandır, müvekkillerimizin hukuki olarak değişen ihtiyaçlarına etkili ve hızlı cevap verebilmek adına gelişmeleri yakından takip etmektedir. Müvekkillerin hukuki sorun ve ihtiyaçlarını benimseyerek, sonuç odaklı bir perspektifle vekalet ilişkisini yürütülmektedir. Oluşabilecek tüm hukuki risklerin önceden öngörülerek bildirimde bulunmanın önemi ve etkin bir şekilde hizmet sunmak gayesi odak noktamızı oluşturmaktadır.

Hukukun farklı alan ve dallarına ilişkin konularda kaleme alınan yayınlarımız güncel olarak internet sitemiz üzerinden yayınlanmakta olup, eserlerimizin içeriğine ilişkin bilgiler de yine sitemiz üzerinden güncel olarak duyurulmaktadır.

Detaylı bilgi için iletişim adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.